kodavimas nuo alkoholio

Saugus pasitraukimas iš besaikio

Binge būdingas žmonėms, kenčiantiems nuo alkoholio priklausomybės - didelės priklausomybės nuo alkoholio. Tai reiškia ilgalaikį alkoholinių gėrimų vartojimą, o ne narkomano gebėjimo mesti gerti savarankiškai trūkumą. Nepakanka savarankiškai gydytis ir patiems išeiti iš persivalgymo. Gėrimas be priklausomybės nėra laikomas besaikiu.

Sveiki vartotojai turi pakankamai valios ar išsiblaškymo, kad sustotų. Išskyrus lengvas pagirias, jiems nieko neatsitiks. Girtumas yra kažkas kitas ir būdingas nerimas, panikos priepuoliai ir nevaldomas potraukis alkoholiui ryte. Sunki stiprių gėrimų pasekmė bus sunkios pagirios, atsirandančios dėl apsinuodijimo alkoholiu ir medžiagų apykaitos nepakankamumo. Gydytojas-narkologas padės jums saugiai ir individualiai atsikratyti besaikio gėrimo.

Alkoholikas, kaip taisyklė, nepripažįsta savęs sergančiu ir nesuvokia, kad problema egzistuoja, nors jie reguliariai kenkia kūnui arklio alkoholio dozėmis. Pats alkoholio vartojimas yra raginimas į tai, kad liga pasiekė sunkią stadiją. Šioje būsenoje alkoholizmo pasekmės neabejotinai atsispindi paciento kasdienybėje. Asmeninis gyvenimas, šeimos laimė, finansinė gerovė ir karjera puolami. Pateiksime naudingų patarimų, kaip padėti alkoholizmu sergančiam pacientui, suteikti galimybę pagalvoti apie gydymą.Negalima slėpti pravaikštos, grąžinti skolų - žmogus turi suprasti, kad jis yra atsakingas už savo nusižengimus.

Vykdykite pokalbius apie priklausomybės gydymą atsipalaidavusioje aplinkoje. Pokalbio metu narkomanas turi būti absoliučiai blaivus. Nekaltinkite jo, bet pateikite faktus ir svarius argumentus. Kaupkite informaciją apie gydymo programas. Gavęs paciento sutikimą apsilankyti pas narkologą ar iškviesti narkologą namuose, jį įgyvendinkite nenaudodamas. Neapsunkinkite visko delsdami, kreipkitės į klinikos konsultantą nemokamai.

kodavimos nuo alkoholizma